Купальський не згаса вогонь

Дата: 06.07.2020 14:14

Фото без опису  На Івана Купала традиційно у Рівненській ОТГ відбувались святкування на березі Гущанського озера з великою кількістю учасників та глядачів. Цей рік – особливий, у зв’язку із карантином, всі заходи проходять онлайн. Ще триває голосування конкурсу «Купальський віночок 2020», а бібліотеки громади продовжують купальську тематику книжковими виставками у соціальних мережах. Рівненська сільська бібліотека перейняла естафету від Столинсько-Смолярської, облаштувавши книжкову виставку «Купальський не згаса вогонь». Тішить те, що користувачі бібліотеки можуть ознайомитись із презентованою літературою і у бібліотеці, дотримуючись всіх санітарно-гігієнічних заходів.