Купальський віночок – 2020

Дата: 10.07.2020 15:29

Фото без опису   Підбито підсумки голосування онлайн конкурсу на кращий купальський вінок. Найбільше уподобань зібрав віночок із села Столинські-Смоляри. Директор КЗ «Центр  КДСТ» Рівненської ОТГ Павло Москалюк привітав із перемогою культпрацівників Надію Смолярчук та Тетяну Балабаш, відзначивши при цьому, що роботи решти закладів заслуговують на увагу. Очільник Рівненського «Центру КДСТ» висловив щиру вдячність своїм працівникам за результативну працю.