Поліцейська станція запрацювала у Рівненській ОТГ

Дата: 24.07.2020 16:18

Фото без опису  Вчора, 23.07.2020 року, відбулось урочисте відкриття Поліцейської станції  в селі Рівне.

Станція розташована у приміщенні Рівненської сільської ради і має два робочих кабінети, в яких створені комфортні умови для спілкування з дорослими та дітьми. Є необхідна  оргтехніка з доступом до мережі Інтернет та облаштовано кабінет для відпочинку. Створено всі умови для роботи дільничного офіцера поліції Василя Стернічука, який обслуговує майже 6 тисяч жителів Рівненської ОТГ.

На відкритті були присутні голова Рівненської ОТГ Володимир Крижук, заступник начальника Любомльського ВП ГУНП у Волинській області старший лейтенант поліції Віктор Євтушик, начальник сектору превенції Любомльського ВП ГУНП у Волинській області капітан поліції Олександр Спепанюк, дільничний офіцер громади Василь Стернічук, працівники виконавчого апарату ради та місцеві жителі.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису