Конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 31.07.2020 13:14

Рівненська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу з питань юридичного забезпечення, діловодства та кадрової роботи

Вимоги до кандидатів:

• громадянство України;
  • освіта за спеціальністю «Правознавство» за освітньо-кваліфікаційним рівнем  бакалавра, магістра, спеціаліста.
  • знання основ роботи на комп’ютері з використанням необхідних програмних засобів.

При проведенні конкурсу здійснюється іспит кандидатів на заміщення вакантних посад на знання Конституції  України,  Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про засади запобігання та протидії корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки  функціональних повноважень.

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

• заяву про участь в конкурсі;
  • заповнену особову картку /форма П-2ДС/ з відповідними додатками;
  • 2 фотокартки розміром 3 х 4 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, тощо;
  • згоду на обробку персональних даних;
  • декларацію кандидата на посаду про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК);
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військово-зобов’язаних).
  •

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення  про проведення конкурсу у районній газеті «Наже життя» та сайті Рівненської ОТГ(http://rivnenska.gromada.org.ua/) за адресою: с.Рівне, вул. Шкільна,2.

За додатковою інформацією звертатись за телефоном +380 96 750 1632.

Контактна особа: Тимощук Юрій Миколайович.

Посадова інструкції