Яблучний Спас прийшов до нас!

Дата: 19.08.2020 09:32

Фото без описуВже постигли яблука у нашому садку,
До нас прийшов жаданий другий Спас,
Збираємо, радіємо врожаю,
Щоб було що відкласти про запас.

І кожне стигле яблуко з врожаю
Життєву і магічну силу має
Його потрібно в церкві освятити,
Щоб надало воно нам сили жити.

Сьогодні ми святкуємо Преображення Господнє, або як його називають  у народі - Яблучний Спас, яке належить дванадцяти річних свят.

Вранці у цей день, 19 серпня, віряни йдуть у церкву й освячують яблука та інші фрукти нового врожаю. Цими плодами заведено пригощати рідних і близьких людей.

Напередодні свята Комунальний заклад «Центр КДСТ» Рівненської ОТГ оголосив онлайн конкурс спасівських кошичків. Тож хто ще не встиг сфотографувати свою композицію – вперед! Долучайтеся, перемагайте та отримуйте подарунки! Або ж ставте свої вподобайки під композиціями учасників, що розміщені на сторінці КЗ «Центр КДСТ» у Фейсбуці.