Земля прапрадідів свята…

Дата: 26.08.2020 10:16

Фото без опису  В цьому році минає 160 років від заснування колонії Замостичі, де проживала спільнота бузьких голєндрів.    Відзначення цієї дати планувалось рядом заходів у чотирьохсторонньому форматі (Україна, Білорусь, Німеччина, Польща) та через пандемію святкування було скасовано.

Днями до Рівненської ОТГ завітала делегація поважних гостей у складі історика-краєзнавця Михайла Костюка, голови ради німців України Володимира Лейсле, голови товариства німців Волині Ольги Тибор, представників ЗМІ. В рамках Проєкту українського культурного фонду, ради німців України, товариства німців Волині «Віртуальний музей німців» гості поспілкувалися з директором КЗ «Центр КДСТ» Рівненської ОТГ Павлом Москалюком, в.о. старости Забузького старостинського округу Олексадром Геруном, зав.бібліотекою с.Рівне Галиною Сюмак, ознайомилися з пам’ятними місцями поселень бузьких голєндрів в Рівному та Забужжі, переглянули презентацію історико-краєзнавчих матеріалів у Рівненській сільській бібліотеці.