Хай не згасає пам’яті свіча…
Дата: 28.08.2020 12:17
Кількість переглядів: 173
До Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України КЗ «Центр КДСТ» Рівненської ОТГ розробив план заходів, згідно якого у бібліотеках громади будуть презентовані виставки літератури з циклу «Герої не вмирають». 29 серпня будуть приспущення Державного Прапора України на установах та закладах, покладання квітів та вшанування пам’яті полеглих хвилиною мовчання, проведення національно-патріотичних заходів у закладах культури з дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних вимог.