Сесійне засідання переноситься!

Дата: 04.09.2020 11:33

Фото без опису  60 сесія Рівненської сільської ради переноситься на  10 годину 9 вересня у зв’язку з відсутністю кворуму.

На порядку денному 117 земельних питань та 2 надважливих питання, пов’язаних з прийняттям юридичної особи – Територального центру та майна Терцентру і КНП «ЦПМД Любомльської районної ради» з комунальної власності сіл, селища, міста Любомльського району  у комунальну власність та на баланс Рівненської сільської ради. Без розгляду даних питань функціонування вищевказаних установ на території громади залишається під питання і тягне за собою втрату майна, розташованого на території громади та вивільнення працівників цих установ.

Зважаючи на обставини, прохання до депутатів Рівненської сільської ради – належно виконати свій депутатський обов’язок і прибути на сесійне засідання.