Грошова допомога жителям громади
Дата: 15.09.2020 15:32
Кількість переглядів: 422
Відповідно до Програми соціального захисту та соціального забезпечення населення Рівненської сільської ради на 2020 рік, учора, під керівництвом сільського голови Володимира Крижука, відбулось чергове засідання комісії щодо надання матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.
На розгляд комісії було представлено 19 заяв та пакетів документів до них, після розгляду яких комісія вирішила надати грошову допомогу усім заявникам. Кошти з місцевого бюджету загальною сумою 56 000 грн. будуть спрямовані на карткові рахунки заявників згідно розпорядження сільського голови.