Заходи до Дня захисника України

Дата: 13.10.2020 12:55

Фото без опису  З нагоди відзначення Дня захисника України відповідно до Програми соціального захисту та соціального забезпечення населення Рівненської сільської ради на 2020 рік сільським головою Володимиром Крижуком видано розпорядження про надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій, інвалідам, які брали та беруть участь в АТО та ООС, членам сімей загиблих військовослужбовців та ветеранам ОУН-УПА до Дня захисника України. Загальна сума видатків сільського бюджету, спрямована на ці виплати, складає 18 000 грн. Виплату допомоги буде проведено через установи банків шляхом перерахування коштів на особистий рахунок осіб.

Напередодні Дня захисника України у Рівному провели годину спілкування з матерями воїнів-АТОвців. Своїми спогадами поділились мама Миколи Головка Любов Євгеніївна, Лідія Ушарук, син якої Руслан отримав важке поранення та Наталія Короткова. Її син Юра Коротков, перебуваючи на строковій службі, відстояв Майдан, а потім перебував в зоні бойових дій. З теплими задушеними словами до гостей звернулися працівники культури Світлана Антонюк, Любов Войтова, Галина Сюмак. Бібліотекою була організована виставка-перегляд літератури "На захисті Вітчизни".