З Днем захисника України, Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Дата: 13.10.2020 14:18

У світлий день Покрови Пресвятої Богородиці, яка завжди вважалася заступницею і покровителькою нашого народу, ми, українці, відзначаємо: День Українського козацтва та День захисника України.

Це свято мужніх оборонців та визволителів  нашої рідної землі, для яких поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова. І сьогодні наші воїни виборюють так потрібну для нас перемогу, заради відновлення миру, заради майбутнього України.

Щиро зичу всім міцного здоров’я, незламного духу, надійного родинного тилу й тепла рідної домівки!

Мирного неба над головою усім нам!  Нехай Пресвята Богородиця береже Україну під своїм Покровом!

З повагою,  сільський голова                        Володимир Крижук