Останнє засідання виконавчого комітету Рівненської сільської ради ради VІІ скликання

Дата: 02.11.2020 13:05

Фото без опису  Востаннє, 30 жовтня 2020 року, нинішній склад виконавчого комітету Рівненської сільської ради зібрався на своє засідання аби вирішити ряд нагальних питань.

Присутні заслухали інформацію начальника фінансово-економічного відділу Світлани Стець про  виконання бюджету ОТГ за 9 місяців 2020 року. Про стан організації забезпечення продуктами харчування в навчальних закладах Рівненської ОТГ доповіла начальник відділу освіти Наталія Даниш.

У ході засідання було розглянуто питання про роботу установ і організацій, що є на території сільської ради із зверненнями і заявами громадян за 9 місяців 2020 року та інші.

Всі рішення були підтримані членами виконавчого комітету та прийняті.

На завершення засідання керівництво ради висловило подяку всьому складу комітету за  успішну і результативну, спільну роботу упродовж цієї каденції.