Розглянули проєкт бюджету Рівненської громади на 2021 рік

Дата: 27.11.2020 12:18

Фото без опису  На черговому засіданні виконавчого комітету, який ще у старому складі зібрався сьогодні у Рівненській сільській раді, розглянули проєкт бюджету Рівненської громади на 2021 рік. Начальник фінансово-економічного відділу Світлана Стець ознайомила членів виконавчого комітету із основними цифрами бюджету на 2021 рік.

Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет, також було питання про ефективність роботи сектору МДСТ та закладів культури Рівненської ОТГ. У ході засідання присутні розглянули ряд інших, не менш важливих питань згідно порядку денного.

На завершення сільський голова Володимир Крижук подякував усім за плідну роботу, побажав міцного здоров’я та подальшого розквіту громади.