Перша сесія Рівненської сільської ради VІІІ скликання: обрали секретаря та заступника

Дата: 30.11.2020 16:27
Кількість переглядів: 1974

Фото без опису  Сьогод­ні, 30 лис­то­па­да, роз­по­ча­ла свою ро­бо­ту пер­ша се­сія Рівненської сільської ради VІІІ скликання. Представлення новообраного голови та депутатів відбулося  у місцевому будинку культури.

Засідання відкрила голова Рівненської сільської ТВК Крижук Оксана Василівна, яка оголосила офіційні результати виборів, що відбулись 25 жовтня 2020 року. Новообрані депутати та сільський  голова отримали посвідчення. Право проведення першої сесії було надано Рівненському сільському голові Фініковському Юрію Миколайовичу.

Юрій Миколайович подякував Рівненській ТВК за конструктивну роботу, висловив усім слова вдячності за виявлену йому довіру і закликав обраних депутатів до єднання задля спільної роботи та зачитав присягу.

Місцеві священники благословили  представників громади на подальшу роботу та побажали усім єдності заради розвитку громади.

У порядку денному першої частини пленарного засідання розглядали питання щодо утворення лічильної комісії, умов оплати праці голови, обрання секретаря, заступника.

На посаду секретаря ради сільський голова запропонував кандидатуру Гурка Миколи Павловича. Таємним голосуванням його підтримали майже одноголосно. Заступником сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради обрали Хоміка Володимира Миколайовича.

Під час засідання новоутворена рада затвердила Регламент роботи, обрала персональний склад виконавчого комітету сільської ради. Депутатський корпус розділили на 3 комісії та затвердили їх персональний склад і керівництво.

У пленарному засіданні сесії оголошено перерву.