Обговорили проєкт бюджету громади на 2021 рік

Дата: 18.12.2020 18:29

Фото без опису  Сьогодні у Рівненській сільській раді відбулось обговорення проєкту бюджету Рівненської громади на 2021 рік. Начальник фінансового-економічного відділу сільської ради Світлана Стець ознайомила присутніх із всіма цифрами документу.

Загальна сума бюджету за доходами на наступний рік склала 58 930 120 грн.

Основними бюджетоутворюючими податками у 2021 році залишаються податок на доходи фізичних осіб, плата за землю, акцизний податок, єдиний податок і податок на нерухоме майно.

До обговорення проєкту головного фінансового документу долучились керівники підпорядкованих закладів та депутати ради.

Сільський голова Юрій Фініковський наголосив, що після прийняття бюджету, однозначно будемо повертатися до кожного комунального закладу та ретельно розглядатимемо усі проблемні питання, особливості подальшої роботи.

На наступному тижні проєкт бюджету розгляне профільна комісія. Опісля, узагальнений документ буде внесено на розгляд та затвердження сесією Рівненської сільської ради, яка відбудеться 23 грудня.