Зустріч з головою Ковельської райради 20.01.2021 року

Дата: 21.01.2021 17:40

Фото без описуФото без описуФото без опису

Голова Ковельської райради В'ячеслав Шворак разом із керуючим справами Андрієм Броїлом та керівником Ковельського районного управління поліції Андрієм Литвином побував з робочим візитом на території Рівненської сільської ради.

Учасниками зустрічі обговорено актуальні питання   щодо подальшої співпраці у вирішенні нагальних питань соціально-економічного розвитку громади. Голова громади Юрій Фініковський акцентував увагу на питаннях ремонтів доріг, шляхів формування дохідної частини бюджету, створення робочих місць, організації автобусних рейсових перевезень. Окрім цього, намічено кроки щодо вирішення проблем підтоплень селянських господарств в Полапівському старостинстві, врегулювання земельних питань у прикордонній зоні тощо.

Разом з тим керівництво громади поділилось досвідом щодо надання переваг суб`єктам підприємницької діяльності, зокрема рішенням ради суттєво знижено ставки єдиного податку для громадян, які планують відкрити власну справу на території громади.

Своєю чергою начальник Ковельського районного управління поліції Андрій Литвин розкрив перед присутніми своє бачення підвищення рівня громадської безпеки в Ковельському районі, зменшення черг на кордоні, зниження рівня злочинності, та налагодження ефективної профілактики