Обговорили плани ремонтних робіт на дорогах місцевого значення та комунальної власності

Дата: 28.01.2021 18:18

Фото без опису  Учора, 27 січня, очільник Рівненської громади Юрій Фініковський взяв участь у робочій нараді у Волинській ОДА, на якій обговорити важливі питання щодо планів ремонту доріг. Юрій Миколайович підняв питання перед керівництвом Волинської ОДА, Службою місцевих автомобільних доріг щодо капітального ремонту доріг Старовойтове–Столинські Смоляри–Адамчуки, Забужжя–Вербівка–Гороховище–Рогові Смоляри, Столинські Смоляри–Рогові Смоляри, а також доріг комунальної власності, зокрема, вул. Прикордонників та вул. Підозерна в с.Гуща.

Також у департаменті інфраструктури ОДА було отримано консультації щодо подальшого майбутнього дороги Борове-Сокіл.

Фото без опису(Фото із сайту Волинської ОДА)