Шановні мешканці Рівненської територіальної громади!

Дата: 29.01.2021 16:07

Фото без опису  Відповідно до Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, та іншим категоріям громадян Рівненської територіальної громади, затвердженого розпорядженням сільського голови від 01.12.2020 року № 109-рр, Рівненська сільська рада надає одноразову матеріальну допомогу жителям громади.

Матеріальна допомога надається за умови настання непередбачених обставин:

- на проведення медичних операцій;

- особам, які потребують довготривалого та дороговартісного лікування;

- важкохворим, які потребують хірургічного втручання;

- онкологічно хворим;

- особам, які потерпіли від наслідків пожежі, стихійного лиха;

- особам, які беруть (брали) участь в антитерористичній операції та операції обєднаних сил або членам сім’ї такої особи;

- сім’ям мобілізованих громадян;

- в разі смерті особи, яка не працювала та не була пенсіонером на момент смерті (родичам померлого за заявою, відповідно до Порядку надання допомоги на  поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі,   яка зобов'язалася поховати померлого, затвердженого Постановою КМУ від 31 січня 2007 р. N 99).

- громадянам декретованих груп населення, визначених відповідно до законодавства, для проведення зубного протезування та ін.

- в інших особливих обставинах, якщо сім’я не може подолати складну життєву ситуацію без сторонньої допомоги.

Матеріальна допомога надається одному й тому ж заявнику не більше ніж один раз на рік.

Розмір матеріальної допомоги залежить від складності захворювання, інших обставин та складає від 500 гривень до 10 000 гривень.

Засідання комісії проводиться кожного третього вівторка місяця поточного року.

Прийом заяв та консультації здійснюються спеціалістами  відділу ЦНАП Рівненської сільської ради в кожному старостинському окрузі та у приміщенні Рівненської сільської ради (відділ ЦНАП).