Проведено особистий виїзний прийом громадян у Полапах
Дата: 05.02.2021 16:48
Кількість переглядів: 373
Голова Рівненської ТГ Юрій Фініковський продовжив особисті виїзні прийоми громадян у селах громади. Цього разу очільник громади відвідав Полапи.
На прийомі у голови жителі села озвучили проблеми особистого характеру. Чимало звернень стосувалось житлових, земельних питань, благоустрою населених пунктів.
Також говорили про необхідність проведення капітального ремонту будинку культури. Місцевих жителів турбувало питання ремонту дороги Борове-Сокіл та інших комунальних доріг, тощо.
Всі порушені питання керівник взяв під особистий контроль для подальшого їх вирішення.