Робочий тиждень розпочато із планової наради

Дата: 08.02.2021 11:47

Фото без опису  Голова ради Юрій Фініковський сьогодні провів планову нараду з керівниками відділів та комунальних закладів. На нараді обговорили питання оперативної розчистки снігу в населених пунктах громади. Говорили про надання адміністративних послуг, соціальний захист населення - проведення рейдів з метою профілактики бездоглядності, правопорушень серед дітей та вивчення середовища, в якому проживають діти та інші важливі питання сьогодення.

Юрій Миколайович повідомив про заплановане проведення сесії та наголосив на своєчасній підготовці всіх необхідних матеріалів, які передбачено подавати на розгляд депутатів.

У ході наради заслухано керівників усіх структурних підрозділів про стан справ та нагальні питання.