Соціальна робота в громаді

Дата: 09.02.2021 11:10

Фото без опису   На минулому тижні начальником відділу соціального захисту населення Богданою Романюк спільно з поліцейським офіцером громади Василем Стернічуком проведено обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей, які проживають на території сіл Рівне, Борове та звернулися за одержанням державних соціальних допомог і житлових субсидій. Адміністратором відділу ЦНАП Рівненської сільської ради Світланою Залевською проведено аналогічне обстеження сім’ї у с. Гуща.

В ході обстеження поліцейським офіцером громади проведено профілактично-роз’яснювальну бесіду з особами пенсійного віку «Як не стати жертвами правопорушень». Водночас, їм було вручено візитівки з контактами поліцейського.