Протидія кібербулінгу

Дата: 09.02.2021 17:34

Фото без опису  9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. З цієї нагоди для неповнолітніх, які перебувають на обліку в Любомльському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» у Волинській області було проведено захід «Протидія кібербулінгу».

Тетяною  Сидняк – головним спеціалістом «Любомльського бюро правової допомоги» Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги було роз’яснено поняття «кібербулінгу»,  наголошено на необхідності безпечного та позитивного використання цифрових технологій дітьми. Також, було вручено інформаційні буклети з порадами та правилами безпечного користування соціальними мережами, роз’яснено порядок отримання правової допомоги дітьми.

Провідний інспектор Любомльського районного сектору

філії Державної установи «Центр пробації»

в Волинській області

Ольга Васютич