Відбувся виїзний прийом громадян у Забузькому та Столинсько-Смолярському старостинських округах

Дата: 12.02.2021 10:19

Фото без опису  У вівторок, 9 лютого, сільський голова Юрій Фініковський здійснив прийом громадян у Забузькому та Столинсько-Смолярському старостинських округах.

Під час прийому громадянами були озвучені найважливіші питання для поліпшення рівня життя у населених пунктах. Зокрема, мешканці звертались з проханням проведення ремонту доріг, встановлення вуличного освітлення, порушувалось питання щодо маршрутних перевезень. Чимало звернень стосувалось надання матеріальної допомоги  на лікування, а також щодо вирішення  спірних земельних питань та інші.

За підсумками розгляду звернень були прийняті відповідні рішення щодо вирішення порушених проблем.