Виділили кошти на розчистку комунальних доріг від снігу

Дата: 12.02.2021 11:36

Фото без опису  Незважаючи на негоду, депутати Рівненської сільської ради зібрались сьогодні на позачергове сесійне засідання. На порядку денному було лише єдине питання, а саме «Про внесення змін до рішення сільської ради від 23.12.2020 р. №2/24 «Про бюджет Рівненської сільської територіальної громади на 2021 рік».

«У зв’язку з несприятливими погодними умовами, необхідністю заключення договору з КГ «Рівне» на розчистку комунальних доріг від снігу та нестачею коштів на дані цілі, потрібно внести відповідні зміни до показників бюджету сільської територіальної громади», - зазначила начальник відділу фінансів Світлана Стець. З огляду на це, депутатами було одноголосно підтримано рішення щодо виділення 49 тис. грн. на дані цілі.

У «різному» голова ради Юрій Фініковський повідомив, що 26 лютого відбудеться чергова 5 сесія Рівненської сільської ради VІІІ скликання.