Апаратна нарада: нові завдання та доручення

Дата: 15.02.2021 17:32

Фото без опису  Щоб окреслити план роботи та основні завдання на тиждень, заступником сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимиром Хоміком було проведено апаратну нараду за участю керівників відділів сільської ради. У ході наради отримано вичерпну інформацію від начальника відділу освіти Наталії Даниш щодо стану харчування у закладах освіти та встановлених норм харчування, а саме низки обмежень за вмістом солі, цукру та жиру у харчових продуктах. Також було обговорено питання пожежної безпеки у навчальних закладах, тощо.

За підсумками наради були надані відповідні доручення профільним спеціалістам та керівникам відділів для вирішення актуальних завдань.