Вітаємо переможців та призерів конкурсу

Дата: 19.02.2021 12:15

Фото без опису  З 18 по 22 січня 2021 року відбувся І (обласний) тур конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби». Активними учасниками обласного туру стала учнівська молодь Рівненської громади, яка провела краєзнавчу, пошуково-дослідницьку роботу з вивчення подій, наслідків та здобутків державотворчих процесів в історії України, зокрема, участі в них волинян.

На підставі висновків журі та зведених протоколів конкурсу визнано переможцем (І місце) Анну Даниш, ученицю Забузького ліцею з напряму «Боротьба українців проти більшовицької диктатури та військової агресії Росії» (керівник Герун Олександр Миколайович). Призерами конкурсу (ІІ місце) стали члени гуртка «ЮНІ МУЗЕЄЗНАВЦІ», учні 7 класу Гущанського ліцею за роботу «Василь Мохнюк  -волинський посол польського парламенту в міжвоєнний період» ( керівник Серада Ніна Юріївна).