Обговорили питання організації громадських робіт соціального спрямування

Дата: 04.03.2021 17:00

Фото без опису  Сьогодні відбулася робоча зустріч директора Любомльської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Юрій Ліпич з головою Рівненської громади Юрієм Фініковським. Під час розмови керівники обговорили перспективи розвитку громади, створення нових робочих місць, працевлаштування населення громади та укомплектування вакансій роботодавців, у тому числі через профнавчання безробітних громадян у центрах професійно-технічної освіти ДСЗ.

Особливу увагу приділили також питанню організації громадських робіт соціального спрямування, що можуть стати реальною підтримкою як для шукачів роботи, так і для осіб, які потребують допомоги від громади.

Зустріч виявилася вкрай необхідною і корисною. Юрій Ліпич запевнив голову ОТГ, що фахівці служби зайнятості готові надавати громаді всебічну підтримку і допомогу.

За інформацією Любомльської районної філії ВОЦЗ