Змагались прихильники настільного тенісу

Дата: 09.03.2021 15:19

Фото без опису  П’ять команд старостинських округів Рівненської громади (Рівне, Гуща, Забужжя, Столинські Смоляри, Полапи) в складі 3 хлопців та 3 дівчат виборювали призові місця на турнірі з настільного тенісу, який проходив у с.Гуща.

Після проведення жеребкування в чотирьох групах перемогами, поразками, набуттям досвіду закінчились змагання з таким результатом:

• серед дівчат третє місце зайняла Глух Яна (с.Забужжя), друге – Зубчик Лілія (с.Забужжя), перше – Луць Уляна (с.Старовойтове).
  • в чоловічій групі третє місце - Чоботан Іван (с.Гуща), друге – Козак Олег (с.Гуща), перше – Приказюк Олег (с.Борове)

За підсумками переможцем стала команда Рівного, друге місце посіла команда Забужжя, третє – Гуща, четверте – Столинські Смоляри, п’яте – Полапи.

Переможці і призери змагань були нагороджені подарунками.

Дмитро Маляс