Боротьба з розповсюдженням наркотиків

Дата: 16.03.2021 12:38

Фото без опису  Немедичне вживання психоактивних речовин, у першу чергу серед молоді, а також поширення наркозлочинності стали глобальними проблемами сьогодення.

Правоохоронці ведуть роботу, спрямовану на виявлення місць збуту наркотиків, і затримання осіб, підозрюваних у розповсюдженні наркотичних засобів.

Тож, якщо у Вас є інформація про місця розповсюдження наркотичних засобів, осіб, які до цього причетні - чекаємо Ваші повідомлення на електронну скриньку stopnark2021@ukr.net

Конфіденційність гарантовано. Всі повідомлення будуть перевірятися, а отже саме з вашою допомогою, збільшується ймовірність скорочення незаконного обігу наркотиків.

Ковельське районне управління поліції Волинської області