Відбувся особистий прийом громадян депутатом обласної ради

Дата: 23.03.2021 17:30

Фото без опису  Сьогодні у Рівненській сільській раді провів прийом громадян Бокоч Андрій Михайлович - депутат Волинської обласної ради, помічник-консультант народного депутата України Ігоря Гузя. Під час прийому жителі громади в основному зверталися до депутата зі своїми важливими особистими проблемами та питаннями, що стосуються життя громади.

Депутат місцевої ради Дмитро Маляс звернувся з проханням фінансової підтримки та сприяння у проведенні науково-дослідного обґрунтування водного об’єкту – Гущанського озера Національним університетом водного господарства та природокористування.

Зокрема, жителі с.Миловань вкотре підняли питання щодо законності позбавлення земель приватної власності, які були у постійному користуванні, рішенням суду за позовом військової прокуратури.