Команда "Урожай" стала срібним призером змагань з мініфутболу

Дата: 30.03.2021 09:51

Фото без опису  Голова Рівненської ТГ взяв участь у нагородженні команд, які були учасниками відкритого зимового чемпіонату м.Любомль з мініфутболу.

Приємно, що команда "Урожай" (с. Полапи Рівненської ТГ) стала срібним призером змагань. Команди нашої громади "Забужжя", "Урожай U-19", "Кордон" призових місць не зайняли, однак показали гарний рівень. Підтримали наші колективи -кожному з них на участь у турнірі було виділено по 5 тис.грн., також призовий сертифікат вручено команді-призеру.

Будемо й надалі підтримувати спортивні команди та учасників змагань із нашої громади. Тільки перемог їм усім! – зазначив Юрій Фініковський.