Садити ліс – завдання не лише для лісівників
Дата: 09.04.2021 16:25
Кількість переглядів: 1520
Три нові лісові посадки із сосен та беріз з’явилися сьогодні у Рівненській ТГ. Взяли участь у висадці дерев працівники сільської ради, КГ «Рівне» та місцеві депутати. Для більшості присутніх створення лісових культур справа знайома. Тож прослухавши обов’язковий інструктаж всі дружньо взялися до роботи. Вже за кілька годин злагодженої праці ще три ділянки поповнилися молодими насадженнями. Для учасників акції це була гарна можливість відчути свою причетність до величної справи – створення лісу власними силами.
Дуже приємно, що такі лісові зустрічі об’єднують людей різних професій та віку задля спільної праці направленої на збереження та примноження лісистості нашої громади.