Проведено прийом громадян

Дата: 14.04.2021 10:14

Фото без опису  Учора сільський голова Юрій Фініковський провів прийом громадян в центральних селах Забузького та Столинсько-Смолярського старостинських округах!

Жителі населених пунктів звертались за допомогою у вирішенні земельних питань, наданні матеріальної допомоги на лікування, ремонтів мережі вуличного освітлення, покращенні матеріально-технічної бази в закладах освіти тощо.

Окремо було наголошено на питаннях благоустрою сіл громади, вказано на проблемні питання, які потребують нагального вирішення.

Найближчим часом планується здійснити перенесені прийоми жителів Рівненської ТГ у Гущанському та Полапівському старостинських округах. Разом з тим розробляється графік щодо зустрічі із жителями с. Сокіл, Борове, Старовойтове, Миловань, Підлісся, Вишнівка, Новоугрузьке, Локутки, Вербівка, Гороховище, Будники, Рогові Смоляри. Час і місце буде вказано додатково!

Роботи дуже багато, тому тільки вперед!