Не дай домашньому насильству шанс!

Дата: 14.04.2021 11:39

Карантин та самоізоляція вплинули на збільшення випадків домашнього насильства.

Проте, Міністерство соціальної політики України наголошує, це не привід терпіти домашнє насильство, яке б воно не було – фізичне, сексуальне, психологічне чи економічне, адже будь-яке з них несе загрозу особі, яка страждає від насильства, членам сім’ ї, які є його свідками, та усьому суспільству загалом.

Звертаємо увагу!

Домашнім насильством вважаються не лише інциденти між подружжям. Мова може йти і про колишнього чоловіка/дружину, людей, які перебували у громадянському шлюбі (спільне проживання без реєстрації) тощо.

До кола осіб, яких визнають кривдниками, можуть належати: прийомні батьки, особи, які спільно проживають чи проживали в одній родині, рідні брати, сестри, опікуни й інші родичі – дядько, тітка, племінниці, двоюрідні брати, сестри, двоюрідні дідусі та бабусі.

Детальніше про форми домашнього насильства – у інфографіці.