Підписали Угоду про співпрацю
Дата: 19.05.2021 09:27
Кількість переглядів: 277
Ректор ВНУ імені Лесі Українки Анатолій Цьось завітав учора до Рівненської громади. Під час зустрічі сільський голова Юрій Фініковський та професор Анатолій Цьось підписали Угоду про співпрацю між Рівненською громадою та Волинським національним університетом імені Лесі Українки. Разом намітили багато планів та заходів для реалізації
Паралельно працівники університету провели презентацію повного зібрання творів Лесі Українки, а також ознайомили випускників шкіл громади із правилами вступу до ВНУ. Голова громади у свою чергу подякував за організацію такого заходу!