Відбулось засідання комісії з питань цивільного захисту населення та надзвичайних ситуацій

Дата: 20.05.2021 15:45

Фото без опису  Сьогодні, 20 травня, під керівництвом голови ради Юрія Фініковського, відбулося засідання комісії з питань цивільного захисту населення та надзвичайних ситуацій.

Комісією розглянуто питання:

• Про карантинні заходи на території громади з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236.
  • Про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільгоспугідь у літній період 2021 року.
  • Про стан підготовки місць відпочинку на водних об’єктах громади до прийняття відпочиваючих.

Протокол комісії №12 від 20 травня 2021 року