Кадрові зміни, нові завдання та доручення

Дата: 24.05.2021 14:45

Фото без опису  Розпочав апаратну нараду голова ради Юрій Фініковський із представлення начальника відділу з питань юридичного забезпечення ради, діловодства та кадрової роботи - Федчишина Дмитра Сергійовича.

Привітавши колегу із призначенням, Юрій Миколайович закликав всіх до спільної роботи на благо громади. Натомість, Дмитро Федчишин подякував за довіру та зазначив, що готовий до активної роботи, виконання поставлених завдань та співпраці з колективом.

У ході наради обговорили питання організації заходів до Міжнародного дня захисту дітей, Дня Конституції України. Говорили також про проведення змагань серед школярів зі спортивного туризму «Прибузька ватра», які заплановано провести біля Гущанського озера на початку червня.

Заступник сільського голови Володимир Хомік, наголосив на питанні благоустрою, а саме на необхідності обкошування території біля установ та закладів громади, дав відповідні доручення керівникам.