Обговорювали питання реорганізації відділу освіти та КЗ "Центр КДСТ"
Дата: 25.05.2021 13:51
Кількість переглядів: 399
24 травня із робочим візитом на теренах Рівненської ТГ перебував заступник голови Ковельської РДА Роман Кульцман, начальниця управління гуманітарного розвитку Ірина Ревейчук, начальниця відділу культури, молоді та спорту Тетяна Матяшук.
В ході спілкування обговорили із працівниками сільської ради питання реорганізації відділу освіти та КЗ "Центр культури, дозвілля, спорту і туризму". Також відвідали заклади культури та освіти у с.Забужжя, обговорили низку питань у гуманітарній галузі, отримали практичні рекомендації щодо вирішення проблем громади, тощо.