Засідання виконкому

Дата: 27.05.2021 14:55

Фото без опису  Чергове засідання виконавчого комітету відбулось сьогодні у Рівненській сільській раді. Порядок денний засідання включав лише три питання.

Начальник відділу освіти Наталія Даниш доповіла про хід організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році. Також присутні заслухали інформацію директора КГ «Рівне» Руслана Шостака про підсумки виконання заходів по благоустрою території населених пунктів ради у весняний період. Значну увагу було приділено обговоренню питання щодо заключення з населенням договорів на вивіз сміття комунальниками. Кожен мав можливість висловити своє бачення щодо організації збору сміття, тарифів на дану послугу, тощо.

Крім того,  члени виконкому внесли зміни до складу  адміністративної комісії.