28 травня - День поліцейського офіцера громади

Дата: 28.05.2021 10:31

Фото без опису  Працювати поліцейським офіцером громади сьогодні дуже нелегко, бо жителі зі своїми проблемами перш за все звертаються саме до нього. Люди телефонують, йдуть, біжать, звертаються з питаннями і проханням про допомогу в найрізноманітніших ситуаціях, тож просто відбувати робочий день тут не можна.

Професія поліцейського заслуговує великої шани і подяки. Тож бажаємо Василю Олеговичуполіцейському офіцеру Рівненської громади та його колегам витримки, наснаги у нелегкій, але такій потрібній праці, стійкості духу, доброго здоров’я, родинного щастя добробуту і миру. І нехай Ваша мужня і самовіддана праця знаходить щиру вдячність і довіру в серцях громадян.