Виїзна нарада - семінар з питань енергоефективності громад

Дата: 28.05.2021 21:41

Фото без опису Учора, 27 травня 2021 року, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимир Хомік взяв участь у виїзній нараді - семінарі  з головами та представниками територіальних громад району з  питань енергоефективності громад.

Зустріч відбулась на базі  Дубівської  сільської ради, з ініціативи та під головуванням голови районної державної адміністрації Ольги Черен, за участі заступників голови райдержадміністрації Романа Кульцмана, Дмитра Красносельського, голови районної ради В’ячеслава Шворака. Про це інформують на сайті Ковельської РДА.

Учасники наради мали можливість оцінити здобутки Дубівського сільського голови Романа Троцюка  та  його колективу, у сфері енергозбереження, оглянувши об’єкти соціальної  інфраструктури, а саме: приміщення сільської ради, закладу дошкільної освіти  «Дзвіночок», ОНЗ «Дубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», Дубівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини,  Облапського ліцею, Бахівської ЗОШ І-ІІ ст. – філї ОНЗ «Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст.», НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ» с. Вербка. Також оглянули сонячну станцію та завод з виготовлення пілетів у с.Бахів.