8 сесія Рівненської сільської ради: депутати одноголосно підтримали всі рішення

Дата: 04.06.2021 12:57

Фото без опису   Перед початком засідання позачергової сесії сільський голова Юрій Фініковський, вже традиційно, привітав іменинників, які святкували свої дні народження у міжсесійний період.

Участь в  позачерговому сесійному засіданні взяли 15 депутатів. Щодо питань порядку денного, то їх  налічувалось чотирнадцять. Своїм рішенням депутати внесли зміни до складу виконавчого комітету, Програми підтримки особистих селянських господарств та розвитку АПК, та деяких інших рішень.

В ході засідання депутати затвердили Положення про відділ юридичного забезпечення ради та гуманітарної політики, надали дозвіл  на оренду адміністративного будинку Рівненської сільської ради фінансовому відділу та КГ «Рівне» та ін.

Також було ухвалено рішення про внесення змін до бюджету Рівненської ТГ на 2021 рік в частині  виділення коштів у сумі 45 тис. грн. на придбання путівок для відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.