І місце у конкурсі «Юні літератори Волині» здобула учениця Забузького ліцею

Дата: 16.06.2021 11:34

Фото без опису  Впродовж січня-травня «Волинською Малою академією наук» проводився обласний заочний конкурс «Юні літератори Волині». Відповідно до наказу №227 від 09 червня 2021 року «Про підсумки проведення обласного заочного конкурсу «Юні літератори Волині» у 2020-2021 н.р.» на конкурс надійшло 513 творів від 163 учасників із закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Конкурс проводився у чотирьох номінаціях. Даниш Анна, учениця 11 класу Забузького ліцею здобула І місце у номінації «Казка», керівник Ковальчук Ніна Іванівна , вчитель української мови та літератури.

Вітаємо Вас з перемогою! Бажаємо і надалі нових цілей, перемог, підтримки та добрих емоцій. Дякуємо керівнику за потужний професійний поштовх, за відкриття та розвиток дитячих талантів.