У Рівненській ТГ відбудеться свято спорту

Дата: 23.06.2021 15:18

4 липня 2021 року в с. Гуща Рівненської сільської територіальної громади Ковельського району відбудеться другий етап обласного фестивалю з фізичної культури і спорту

Приїзд та реєстрація команд (учасників) фестивалю до 10:30 год.

Урочисте відкриття фестивалю об 11:00 год.

Фестиваль проводиться в два етапи:

1 етап – місцеві змагання серед установ і організацій в міських, селищних, сільських територіальних громадах.

2 етап – обласні змагання серед міських, селищних, сільських територіальних громад.

До участі у змаганнях допускаються учасники, яким на момент проведення фестивалю виповнилося 18 років та ті, які проживають (народилися) на території відповідної територіальної громади.

Міські, селищні, сільські територіальної громади розподілені на такі групи:

1 група – міські територіальні громади;

2 група – селищні територіальні громади;

3 група – сільські територіальні громади;

4 група – міські територіальні громади (Володимир-Волинський, Ковель, Луцьк, Нововолинськ).

Змагання фестивалю є особисто-командними та проводяться з таких видів програми:

• пляжний волейбол
  • риболовний спорт
  • шашки
  • дартс
  • гирьовий спорт
  • боча
  • змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я»
  • «Козацькі розваги»
  • «Перетягування линви»

Організатори:

Волинська обласна державна адміністрація

Волинська обласна рада

Управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації

Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

Волинський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт»

Громадська організація «Відділення Національного олімпійського комітету України у Волинській області»

Громадська організація «Волинська територіальна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос»

Рівненська сільська територіальна громада

Попередні заявки на участь у фестивалі подаються до 30 червня 2021 року Волинському обласному центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», телефон – (0332) 78-03-75, +380673345364, електронна адреса – [email protected].