Команда Рівненської ТГ срібний призер спортивного фестивалю

Дата: 06.07.2021 18:21

Фото без опису  Хороший результат показала команда Рівненської ТГ в обласному спортивному фестивалі 4 липня в с.Гуща де серед 15 сільських рад наша команда зайняла почесне ІІ місце, за що була нагороджена спортивним кубком, грамотою та сертифікатом на суму 2000 грн. для придбання спортивного інвентаря.

Зайняті командою місця:

• Пляжний волейбол І місце (Гупало Юрій, Сидор Михайло с.Гуща)
  • Шашки 4 місце (Пшава Василь, Чишій Тетяна с.Полапи)
  • Дартс 8 місце (Залевська Світлана, Гіль Руслан с.Вишнівка)
  • Гирьовий спотр 8 місце (Пишук Олександр с. Столинські Смоляри)
  • Козацькі розваги 2 місце (Дибаль Ростислав, Сидун Юрій с. Столинські Смоляри)
  • Риболовний спорт 1 місце (Демчук Віктор с.Гуща)
  • Перетягування канату 3 місце (Мучак Олександр, Ухов Олександр, Пех Ростислав с.Полапи; Сахар Роман с.Рівне; Лукашов Віталій с. Столинські Смоляри; Домбровський Анатолій с.Рогові Смоляри; Бортник Анатолій с.Рогові Смоляри).

Представник команди та учасники команди висловлюють слова вдячності за підтримку сільському голові Юрію Фініковському, його заступнику Володимиру Хоміку, підприємцям Пшаві Сергію, Поліщуку Володимиру, усім учасникам заходу та вболівальникам, тим хто доклав свої зусилля для належної підготовки території для проведення змагань.