Консультативний пункт

Дата: 08.07.2021 12:00

Фото без опису  Відповідно до графіку прийому громадян консультативного пункту  доступу до безкоштовної правової допомоги працівниками відділу Любомльського бюро правової допомоги  06 липня 2021 року  було надано консультації  особам, що перебувають на обліку Любомльського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації»  у Волинській області.

Клієнти пробації звертались із різного роду проблемами: порядок виплати кредитів, заборгованостей, судових витрат, порядок зміни місця реєстрації, постановки на облік територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, порядок розлучення та побачень із дітьми після розлучення. Головним спеціалістом Любомльського бюро правової допомоги Володимир-Волинського МЦ з надання БВПД Тетяною Сидняк було надано вичерпні відповіді на поставлені питання, доведено перелік послуг, які надаються бюро і яким верствам населення. Зустріч була цікавою, сподіваємось принесла багато користі нашим клієнтам. Відповідно до затвердженого графіку, консультації клієнтам пробації надаються кожного першого вівторка першого місяця кварталу безпосередньо в приміщенні Любомльського районного сектору з питань пробації.