Виконання бюджету, робота зі зверненнями громадян - серед планових питань виконкому

Дата: 09.07.2021 19:17

Фото без опису  На черговому засіданні виконавчого комітету, яке відбулось сьогодні, заслухали інформацію про виконання бюджету сільської територіальної   громади за І півріччя  2021 року, а також про роботу зі зверненнями громадян за аналогічний період.

Також було утворено місцеву комісію з питань формування пропозицій щодо потреби у субвенції з державного бюджету місцевим  бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа у 2021 році і затверджено її протокол.