Відбулось засідання земельної комісії

Дата: 03.08.2021 16:45

03.08.2021 року об 11.00  в приміщенні сільської ради відбулося засідання постійної комісії сільської ради з  питань земельних відносин, сільського господарства, екології, розвитку суб’єктів підприємництва, торгівлі та побуту, інвестиційної та інтеграційної діяльності, зовнішньоекономічних зв’язків, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства. Розглянуто 106 земельних питань порядку денного, більшість з яких рекомендовано винести на розгляд 11 чергової сесії сільської ради VIII скликання, яка відбудеться 10.08.2021 року.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)