Гущанська «Опалинка» представила Рівненську ТГ на фестивалі громад

Дата: 09.08.2021 11:46

Фото без опису  Учора, 8 серпня, в селі Задиби Ковельського району відбувся  районний фестиваль громад «Живи та міцній, Україно, під прапором неба й родючих ланів!» присвячений 30-й річниці Дня Незалежності України. Рівненську громаду на фестивалі представив народний аматорський колектив «Опалинка». Наші працівники культури також підготували чудову композицію з пахучих хлібів, адже немає нічого смачнішого за скибку щойно спеченого домашнього хліба, оригінальних снопів, які є символом врожаю та українських вишиванок.

Участь у заході взяли й представники сільської ради на чолі з керівником громади Юрієм Фініковським, якому було вручено мапу громади у якості подарунка.