Капітальний ремонт вулиці Прикордонників у с.Гуща буде продовжено
Дата: 30.08.2021 12:05
Кількість переглядів: 461
Шановні жителі с.Гуща Рівненської громади!
Інформуємо Вас, що сільській раді вдалося додатково залучити понад 3.2 млн.грн із Державного бюджету на продовження капітального ремонту вулиці Прикордонників. Орієнтовно роботи почнуться з середини вересня.
Зауважимо, що на початку 2021 року громада отримала 1 млн.грн субвенції на цю вулицю, однак згідно укладених договорів змушена була розрахуватись цими коштами за роботи ,які були виконані ще у 2020 році, адже за прокладений відрізок був оплачений тільки аванс.
Завдяки отриманню даних коштів вулиця Прикордонників цьогоріч буде капітально відремонтована. Працюємо й надалі на розвиток нашої громади!